تبلیغات
وبلاگ تخصصی گرافیک و انیمیشن وبلاگ تخصصی گرافیک و انیمیشن - نون خوردن واقعیت داشت!
 

نون خوردن واقعیت داشت!

نویسنده: انسان موضوع: خبر های داغ، 

 

ختصاصی رسم : با گذشت حدود ده روز از انتشار گفته‌های دبیر انجمن صنفی طراحان گرافیک درباره دلیل واقعی انصراف برخی انجمنی‌ها از شورای سیاست‌گذاری دوسالانه پوستر تهران و عدم تکذیب آن از سوی افراد نامبرده شده، حقیقت داشتن ماجرا تایید شده است. 
در خبرهایی که هفته گذشته به نقل از یکی از دوهفته‌نامه‌های تجسمی و یکی از مجلات الکترونیکی نقل شد، قباد شیوا به مطلب اشاره کرد که نیت واقعی برخی انجمنی‌ها را از انصراف‌شان مشخص می‌کرد. قباد شیوا در بخشی از گفتگویش با این دو منیع خبری گفته بود:" ... در یکی از جلسات شورای سیاستگذاری بحثی درگرفت و بعد آقای فرهادی با یک نفر دیگر مشاجره می‌کردند که اگر لازم باشد، اسم ایشان را خواهم آورد. من به بهانه سیگار کشیدن به راهرو رفتم. آقای فرهادی به دنبال من آمدند که چرا در جلسه طرف ما را نگرفتی؟ به ایشان گفتم وقتی به شما می‌گویند انحصارطلب، چرا ناراحت می‌شوید؟ مگر تمامیت‌خواه نیستید؟ بعد ایشان برگشتند رو به من گفتند نگذارید این اتفاق بیفتد، بچه‌ها از نان خوردن می‌افتند"!
 
از آنجایی که فرد نامبرده تاکنون نسبت به تکذیب گفته‌های شیوا، جوابیه‌ای برای هیچ از دو منبع خبری ارسال نکرده است، متاسفانه صحت موضوع تایید شده است.
خبر پیشین: اینجا

 

() نظرات