تبلیغات
وبلاگ تخصصی گرافیک و انیمیشن وبلاگ تخصصی گرافیک و انیمیشن - مایکل شواب
 

مایکل شواب

نویسنده: انسان موضوع: گرافیک، 

 

مایکل شواب

مایکل شواب(۱) در ایالت اُکلاهامای آمریکا متولد شد.
وی در حال حاضر در کالیفرنیای شمالی زندگی و کار می کند. او را به عنوان یکی از طراحان گرافیک تاثیر گذار در آمریکا می شناسند.
مایکل شواب جوایز زیادی برای طراحی پوستر و لوگو (نشانه) برای شرکت ها و افراد به نام و معتبر آمریکا و دیگر کشور های جهان کسب کرده است که برای نمونه می توان به:Apple,Amtrak The golden gate national parks,Major league baseball,Robert Mondavi Muhammad Ali,Nike,Pebble Beach,Polo ralph lauren,Robert Redford San francisco opera,Sundance,Sunset books ,Wells Fargo. اشاره کرد.
مایکل شواب در مدارس گرافیکی تگزاس،نیویورک و کالیفرنیا دوره های مختلفی را گذرانده است و بر این اساس دید ویژه و خلاقانه ای نسبت به طراحی گرافیک دارد که تبدیل به ایده های منحصر به فرد می شود. طراحی های او را به دلیل استفاده زیاد از سطوح تخت رنگی،پرسپکتیو های مهیج و استفاده گرافیکی و خلاصه شده از فرم های انسانی برای همگان قابل تشخیص و درک است.
او هیجان را با سادگی به بیننده آثارش القا می کند. شواب برای بدست آوردن فرم ها،نور ها و سایه های مورد نظرش معمولا از عکاسی زنده از مدل ها بهره می برد. مایکل شواب در مورد آثارش می گوید: بی درنگ،خوانا و خلاصه بودن،فرضیه های مقدم در کارهایم است.

 

() نظرات